5 skutecznych porad dotyczących stosowania ziela passiflory

Passionflower zioło zostało wykorzystane w leczeniu bezsenności i niepokoju. Wielu pacjentów stwierdziło, że czują się zrelaksowani i spokojni po zażyciu tego zioła. Ziele passiflory jest przydatne w łagodzeniu objawów bezsenności i leczeniu niepokoju.

Co to jest ziele passiflory?

Jest to członek rodziny Passifloraceae. Zioło passiflory zawiera związek chemiczny, apigeninę, który jest odpowiedzialny za jego właściwości uspokajające. Zioło to pochodzi z Meksyku, Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej i tropikalnych regionów Afryki.

Jak działa ziele passiflory?

Passionflower Herb działa poprzez zwiększenie poziomu serotoniny, neuroprzekaźnika, który jest odpowiedzialny za wytwarzanie efektu uspokajającego. Kiedy poziom serotoniny jest zwiększony, pomaga stworzyć spokojny stan umysłu.

1. Weź zioła Passionflower

Weź 1 do 2 kapsułek zioła passionflower, 1 godzinę przed pójściem do łóżka.

2. Zrelaksuj się

Weź ciepłą kąpiel, posłuchaj muzyki relaksacyjnej i przyciemnij światła. Połóż się i medytuj przez 10 do 15 minut.

3. Więcej snu

Upewnij się, że śpisz co najmniej 8 godzin na dobę.

4. Wybieraj zdrową żywność

Jedz pokarmy bogate w białko, takie jak jajka, fasola i ryby.

5. Ćwicz

Ćwicz co najmniej cztery razy w tygodniu.

Wnioski:

Czy wiesz, że zioło passionflower jest również stosowane w leczeniu depresji? Tak, to prawda, że zioło to jest również stosowane w leczeniu depresji. Możesz go używać razem z lekami antydepresyjnymi. Ale jeśli cierpisz na depresję, musisz najpierw skonsultować się z lekarzem.