5 rodzajów maseczek, aby pozbyć się zaskórników

Zaskórniki to te czarne plamy na skórze, które pojawiają się z powodu martwych komórek skóry zatykających pory. Są one spowodowane głównie przez brud i zanieczyszczenia. Istnieją różne powody, które powodują zaskórniki, a główną przyczyną jest zatkanie porów.

Najczęstszym typem zaskórnika jest zaskórnik spowodowany przez martwe komórki skóry w porach.

Zobaczmy pięć rodzajów masek, które pomogą Ci pozbyć się zaskórników i sprawią, że Twoja skóra będzie gładka i świecąca.

1. Maseczka na twarz z miodu i cytryny

Jest to jeden z najlepszych środków zaradczych, aby pozbyć się zaskórników. Weź sok z cytryny i wymieszaj go z miodem. Po wymieszaniu obu składników, nałóż ją na twarz na 15 do 20 minut.

2. Maseczka na twarz z jogurtu i miodu

Jogurt jest jednym z najlepszych składników, aby pozbyć się zaskórników. Weź jogurt i dodaj do niego miód i sok z cytryny. Następnie nałóż ją na 20 minut i zmyj ciepłą wodą.

3. Sok z cytryny i olejek z drzewa herbacianego

Weź sok z cytryny i nałóż go na twarz. Następnie weź olejek z drzewa herbacianego i nałóż go na twarz. Po zastosowaniu, pozostawić na 30 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą.

4. Maseczka na twarz z miodu i papai

Wymieszaj sok z papai z miodem i nałóż go na twarz. Po nałożeniu pozostaw ją na 20 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą.

5. Sok z cytryny i witamina E Maseczka do twarzy

Weź sok z cytryny i dodaj do niego witaminę E. Teraz nałóż go na twarz i pozostaw na 15 minut. Po tym czasie zmyj ją ciepłą wodą.

Wnioski:

Zaskórniki są najczęściej spowodowane nagromadzeniem martwych komórek skóry, które zablokowały pory. Te zaskórniki znikną po zastosowaniu niektórych skutecznych masek. Więc, spróbuj tych masek i uczynić swoją skórę gładką i świecącą.