10 prostych sposobów, aby uczynić Twój dom zdrowym

Istnieją tysiące naturalnych produktów zdrowotnych i wellness dostępnych na rynku dzisiaj, ale jeśli chodzi o uczynienie domu zdrowym, możesz po prostu użyć naturalnych i organicznych olejów. Te olejki są całkowicie bezpieczne i zdrowe dla Twojej rodziny.

Używaj olejków eterycznych

Olejki eteryczne to najlepszy sposób, aby uczynić Twój dom zdrowym. Istnieje wiele olejków eterycznych dostępnych do użytku domowego, które mogą poprawić ogólny stan zdrowia członków Twojej rodziny.

Kluczem jest użycie tych olejków eterycznych w odpowiedniej ilości i w odpowiedni sposób. Niektóre olejki eteryczne są przeznaczone do stosowania rano, podczas gdy inne są przeznaczone do stosowania wieczorem. Możesz również mieszać olejki eteryczne, aby stworzyć domową mieszankę olejków eterycznych.

Możesz również użyć olejków eterycznych, aby wzmocnić zapach swojego domu. Użyj tych olejków eterycznych do dezodoryzacji ubrań, domu i swoich dzieci.

Zrób domową pastę do zębów

Domowa pasta do zębów jest nie tylko łatwa do wykonania, ale również niedroga. Nie musisz kupować drogiej pasty do zębów, która zawiera toksyczne składniki. Zamiast tego, można łatwo zrobić własną naturalną pastę do zębów w domu.

Zacznij od zagotowania wody i dodaj 2 łyżeczki sody oczyszczonej, a następnie dodaj do niej 1 łyżeczkę soli himalajskiej. Pozwól mieszance gotować się przez 15 minut, a następnie odcedź ją. Następnie dodaj do niej 2 łyżki stołowe oleju rycynowego, 1 łyżkę stołową oliwy z oliwek i 2 łyżki stołowe olejku z mięty pieprzowej. Wymieszaj dobrze wszystkie te składniki i pozostaw na 30 minut. Pasta będzie gotowa do użycia i możesz ją przechowywać w szklanym słoiku do późniejszego użycia.

Wnioski:

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić naturalną pastę do zębów, możesz łatwo zrobić domową pastę do zębów i zaoszczędzić dużo pieniędzy. Więc zacznij ją robić i ciesz się zdrowszym domem.